Q&A

Jak liczne są oddziały szkolne?

Oddziały liczą maksymalnie 15 uczniów.

Czy prowadzone są zajęcia dodatkowe? Jeśli tak, to jakie?

Tak, stawiamy na rozwój dzieci zgodnie z ich talentami i zainteresowaniami. Konsultujemy rozpoczęcie nowych zajęć dodatkowych z rodzinami, słuchamy ich potrzeb. Organizowaliśmy do tej pory szachy, robotykę, matematykę z lego,  spotkania z historią, zajęcia plastyczne, j. francuski, zajęcia z cyklu "Przygoda z techniką" (eksperymenty fizyczne i chemiczne). Planujemy warsztaty z szycia, techniczne (młotek, gwoździe, śrubki, piła, ...), muzyczne, teatralne oraz inne wynikające z zapotrzebowania.

W jakich godzinach odbywają się zajęcia? Czy dla uczniów jest dostępna świetlica?

W roku szkolnym obowiązkowe zajęcia edukacyjne rozpoczynają się o godz. 9:00 i trwają zwykle do ok. 14:00. Szkoła prowadzi świetlicę wg potrzeb rodziców. Obecnie szkoła sprawuje opiekę w godzinach od 7:30 do 16:30.

Ile wynoszą wpisowe i czesne?

Obecnie podstawowe opłaty wynoszą: jednorazowe wpisowe - 840 pln, czesne - 840 pln/m-c płatne przez 12 miesięcy w roku. Na kolejne dzieci (rodzeństwo) przewidziane są zniżki.

Czy dzieci mają w szkole możliwość zjedzenia ciepłego posiłku?

Tak, obecnie według potrzeb rodziców i dzieci organizowany jest catering.

W jakim terminie odbywa się rekrutacja?

Rekrutacja trwa cały rok do momentu wyczerpania wolnych miejsc. Rozmowy z rodzicami kandydatów do klasy I oraz decyzje o przyjęciu mają miejsce w kwietniu.

Wszelkie pytania dotyczące funkcjonowania szkoły oraz rekrutacji prosimy przesyłać na adres sekretariat@rodzinnaszkola.pl lub kontaktować się telefonicznie dzwoniąc na numer 729 857 820. Zachęcamy również do skorzystania z formularza kontaktowego dostępnego w zakładce Kontakt.