Wsparcie

Wszystkich ludzi dobrej woli, życzliwie patrzących na naszą inicjatywę gorąco prosimy o wsparcie „Rodzinnej Szkoły”. Można tego dokonać za pośrednictwem Fundacji Ad Veritatem, będącej organem założycielskim „Rodzinnej Szkoły” Podstawowej w Toruniu.
Więcej informacji o Fundacji Ad Veritatem można znaleźć na jej oficjalnej stronie internetowej: adveritatem.pl

Możesz wesprzeć „Rodzinną Szkołę” Podstawową materialnie na wiele sposobów:

DAROWIZNA

Dane do przekazania darowizny (przelew tradycyjny):

Nazwa odbiorcy: Fundacja Ad Veritatem
Numer rachunku bankowego: 51 1140 2004 0000 3702 7878 8742
W tytule przelewu prosimy wpisać: Na cele statutowe Fundacji Ad Veritatem – „Rodzinna Szkoła”

PAMIĘTAJ O ULDZE PODATKOWEJ
Istnieje możliwość odliczenia darowizny przekazanej na rzecz „Rodzinnej Szkoły” za pośrednictwem Fundacji Ad Veritatem w roku 2021 w rozliczeniu PIT za 2021 rok, jako darowizny przekazanej na rzecz organizacji realizującej cele pożytku publicznego. Łączna kwota odliczeń z tego tyłu może jednak wynieść nie więcej niż 6 proc. uzyskanego rocznego dochodu. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy lub napisz na adres e-mail: wsparcie@adveritatem.pl.

Szybki przelew (Krajowa Instytucja Płatnicza Blue Media):

Skorzystaj z bramki szybkich płatności internetowych, uruchomionej  we współpracy z

Bezpieczeństwo środków gwarantuje Krajowa Instytucja Płatnicza Blue Media

logo Blue Media

Wesprzyj Naszą „Rodzinną Szkołę” Podstawową w Toruniu

PODARUJ SWÓJ 1% PODATKU ZA ROK 2021
KRS: 0000121592,

CEL SZCZEGÓŁOWY 1%: „Rodzinna Szkoła” Podstawowa w Toruniu

FaniMani.pl – darowizny od zakupów online

Fundacja Ad Veritatem będąca organem prowadzącym „Rodzinnej Szkoły” współpracuje z serwisem FaniMani.pl, dzięki któremu osoby robiące zakupy przez Internet mogą pomagać wybranym organizacjom nie ponosząc przy tym żadnych dodatkowych kosztów – płacisz tyle co zawsze. Ty robisz zakupy tak jak zawsze, za taką samą cenę, a sklep przekazuje część ich wartości na nasze konto. W programie uczestniczy ponad 1611 wiodących sklepów internetowych.

Najważniejsze:

1. Płacisz tyle co zawsze za swoje zakupy, ani grosza więcej!
  2. Fundacja Ad Veritatem nie otrzymuje żadnych informacji o Twoich zakupach. Zarówno nazwa sklepu jak i wydana przez Ciebie kwota są dla nas nieznane.

Jak to zrobić?

1. Załóż konto (imię i adres email wystarczy) na FaniMani.pl korzystając z poniższego linku:
  2. Potwierdź podany adres email klikając link aktywacyjny w wiadomości (sprawdź spam) zatytułowanej: Potwierdź adres e-mail .
  3. Wybierz po zalogowaniu naszą Fundację (Ad Veritatem) korzystając z wyszukiwarki lub przejdź na fanimani.pl/adveritatem i kliknij WSPIERAM.
  4. Zainstaluj dodatek przypominajkę (zalecane) i przekaż całkowicie za darmo 1zł wchodząc jedynie na stronę: https://fanimani.pl/podaruj1zl/
  5. Kupuj (oczywiście z rozsądkiem) i wspieraj przy okazji.

Aby bezproblemowo przejść powyższy proces rejestracji (ok 1 min.) i pomagać jak najwygodniej, przygotowaliśmy specjalną instrukcję (krok po kroku) i informacje o najczęstszych trudnościach, które były nam zgłaszane:

Możesz też nas wspierać podczas zakupów bez zakładania konta, ale nie będziesz miał/miała możliwości sprawdzenia m.in. ile środków udało się Tobie zebrać i z którego sklepu darowizna została już przekazana. Aby wspierać „Rodzinną Szkołę” anonimowo:

1. Wejdź na https://fanimani.pl/adveritatem/ i kliknij “Wspieram”
  2. Wybierz sklep, w którym chcesz zrobić zakupy.
  3. Zrób zakupy tak jak zawsze – Fundacja na rzecz odpowiedzialnej edukacji i wychowania Ad Veritatem otrzyma część wartości Twoich zakupów. To naprawdę proste!

DZIĘKUJEMY ZA WSZELKĄ POMOC!